Darmowa wysyłka od 250 zł

Jak usunąć nieprzyjemny zapach moczu kota lub psa?

Preparat Bio Odor STOP jest niezastąpiony w walce z nieprzyjemnym zapachem zwierząt oraz zabrudzeniami organicznymi (krew, wymiociny). Po odpowiednim rozcieńczeniu, w zabrudzone miejsce należy preparat wklepać czystą gąbką, a następnie miejsce to przykryć wilgotną ścierką w celu uniknięcie szybkiego odparowania środka. Proces czyszczenia w zależności od rodzaju zabrudzenia może trwać do kilku godzin. W przypadku ciężkich i starych zabrudzeń czynność powtórzyć, aż do uzyskania pożądanego efektu.

Jak skutecznie wyczyścić dywan?

Używając preparatu Clean Sofa można w szybki i łatwy sposób wyczyścić nawet najbardziej zabrudzone dywany, czy chodniki. Preparat należy bezpośrednio przed użyciem rozcieńczyć ciepłą wodą w stosunku 1:10, nanieść na czyszczony dywan lub chodnik najlepiej używając spryskiwacza. Następnie wzruszyć włosiem, odczekać kilka minut, a następnie zetrzeć suchą ścierką lub zebrać nadmiar płynu odkurzaczem wodnym.

Jak usunąć nieprzyjemny zapach z odpływów w umywalce, prysznicu itp.?

Preparat Bio Air Drain zmieszać z wodą (50 ml preparatu i 50 ml wody) i wlać do odpływy. Pozostawić na 30 min. Czynność powtórzyć w momencie ponownego pojawienia się nieprzyjemnego zapachu lub w przypadku zatkania się odpływu.